PLAKATY DO POKOJU DZIEWCZYNKI DO DRUKU

plakaty do pokoju dziewczynkiPlakaty do pokoju dziewczynki do druku

Już niedługo Dzień Kobiet, dlatego mam dzisiaj coś dla żeńskiej części załogi. Stworzyłam plakaty do pokoju dziewczynki, które ucieszą, mam nadzieję, nie tylko Was moje Czytelniczki, ale przede wszystkim główne zainteresowane. Jestem wielką zwolenniczką ozdabiania ścian grafikami. Dzięki nim, nawet najnudniejsze wnętrze nabiera charakteru i staje się bardziej przytulne. Muszę przyznać, że plakaty do pokoju dziecięcego cieszą się na moim blogu dużą popularnością. Dotychczas pojawiło się już dość sporo grafik do pobrania.

Widzieliście już wszystkie plakaty do druku, utrzymane w tematyce dziecięcej?

PASTELOWE PLAKATY DO POKOJU DZIECIĘCEGO

PASTELOWE PLAKATY DO POKOJU CHŁOPCA

PLAKATY ZE ZWIERZĄTKAMI

PLAKATY Z CYTATAMI Z BAJEK DO DRUKU

PLAKATY ZE ZNANYMI CYTATAMI CZ.2

plakaty do pokoju dziewczynki

Stworzyłam trzy plakaty do pokoju dziewczynki. Utrzymane są one w różowo – miętowej kolorystyce. Na plakatach znajduje się jednorożec, sówka oraz korona, czyli to co małe księżniczki lubią najbardziej 😉 Dodatkowo, ozdobiłam je popularnymi motywami tj. kropki, gwiazdki, zygzaki. Klikając w odpowiednie linki, znajdujące się pod zdjęciem, możecie je pobrać.

plakaty do pokoju dziewczynki

POBIERZ PLAKATY: JEDNOROŻEC | SÓWKA | MAŁA KSIĘŻNICZKA

 

Jeśli podobają Wam się, stworzone przeze mnie plakaty, koniecznie PODZIELCIE SIĘ NIMI NA FACEBOOKU!

Kilka informacji technicznych:

  • Grafiki najlepiej wydrukować na lepszym papierze (może być blok techniczny)
  • Plakaty zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.
  • Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.
  • Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego
  • Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich plakatów, koniecznie dodajcie hasztag #archistacja, bym mogła je odnaleźć.

plakaty do pokoju dziewczynki

Jak podobają się Wam stworzone przeze mnie plakaty? Jestem pewna, że będą ładnie się prezentować w pokoju dziewczynki, prawda? 🙂

2 thoughts on “PLAKATY DO POKOJU DZIEWCZYNKI DO DRUKU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *