O MOTYWACJI SŁÓW KILKA + PLAKATY DO DRUKU

Zapytałam Was wczoraj jakie plakaty chcielibyście, aby pojawiły się na blogu i niemalże jednogłośnie zdecydowaliście, że mają być to grafiki motywacyjne. Na początku byłam trochę zdziwiona. Myślałam, że jak zwykle wybierzecie plakaty do pokoju dziecięcego, ale spoglądając za okno, nagle sama zapragnęłam powiesić nad biurkiem nową galerię, która da mi porządnego kopa. Nie mogłam zatem Was nie posłuchać i od razu zabrałam się za tworzenie nowego wpisu, do którego dołączyłam trzy plakaty motywacyjne do druku. Przy okazji skrobnęłam też kilka słów o motywacji.

plakaty motywacyjne

W życiu każdego (normalnego) człowieka przychodzą takie momenty, w których najzwyczajniej w świecie NIC NAM SIĘ NIE CHCE. Albo inaczej, chce nam się, ale tylko leżeć w łóżku i popijając gorącą czekoladę, oddawać się w błogi stan nicnierobienia. I każdy tak czasem ma, nie mówcie, że nie 😉 Nie znam złotej zasady, która pomoże Wam się uporać z wewnętrznym leniem, bo każdy musi wypracować sobie swoją własną. Chętnie jednak powiem, jaki jest mój sposób na kryzys spowodowany pogodą/natłokiem stresujących spraw/burzą hormonów itp.itd..

Przyznam szczerze, że rzadko odpuszczam, ze względu na to, że lubię to co robię. Czasem jednak są takie dni, że bez kija nie podchodź (jak u każdego prawda?) i wtedy zwalniam, idę na spacer, na zumbę lub kładę się na kanapie i włączam Szelągowską. I Wy spróbujcie czasem odpuścić, chyba że akurat macie do skończenia bardzo ważny projekt i jego odwlekanie sprawi, że Wasz szef z kryzysem wieku średniego naśle na Was rozwścieczonego inwestora, który amatorsko trenuje kickboxing. Albo gdy dziecko jest w „dobrej formie” i odpuszczenie doprowadzi do tego, że nie poznacie swojego domu i nawet iRobot nie pomoże. We wszystkich pozostałych przypadkach, odpuszczanie jest bardzo okej. Pamiętajcie, że najważniejsze jest to, by nie tracić z oczu celu. Motywacja ściśle się z nim wiąże i jeśli jest on dobrze obrany i zgodny z naszymi marzeniami, prędzej czy później wrócimy na właściwe tory i bez większych przeszkód.

Jeśli jednak dopadł Was tylko chwilowy, malutki kryzysik, możecie zwalczyć go bardzo szybko i bezboleśnie. Pomogą Wam w tym motywacyjne plakaty, które każdy z Was może powiesić we własnym biurze czy pracowni. Przygotowałam trzy różne grafiki, każda z inną sentencją. Możecie wybrać tą, która najbardziej do Was trafia lub wydrukować wszystkie trzy 🙂

plakaty motywacyjne

POBIERZ PLAKATY: 1 | 2 | 3

Kilka informacji technicznych:

– Grafiki najlepiej wydrukować na lepszym papierze (może być blok techniczny)

– Plakaty zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.

– Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.

– Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego

– Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich plakatów, koniecznie dodajcie hasztag #archistacja, bym mogła je odnaleźć.

plakaty motywacyjne

Jaki motywujecie się do działania? Macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? 🙂

4 thoughts on “O MOTYWACJI SŁÓW KILKA + PLAKATY DO DRUKU

  1. Temat trafiony 🙂 Wybieram nr.2 i 3 .Choć od rana zapowiadało się energicznie. Zaskoczyłam dzieci i męża po powrocie ze szkoły i pracy bo zrobiłam ich ulubione bułeczki drożdżowe z serem 🙂 To po południu dopadł mnie
    DZIEŃ LENISTWA przed jutrzejszym zabieganym dniem po lekarzach 🙁 ze swoimi chorobami i syna 🙁 Taki KOCING
    i przeglądanie inspiracji na metamorfozę altanki na działce. Zmiana dachu i dorobienie tarasu Mini ale tarasu 😉 Pozdrawiam i czekam na tematy związane z remontem 😉

  2. Bardzo lubię takie plakaty motywacyjne 🙂 właśnie miałam zmienić te, które aktualnie stanowią dekorację mojego pokoju 🙂 noo i znalazłam nowe! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *