PLAKATY DO POKOJU RODZEŃSTWA DO DRUKU

Całe swoje dzieciństwo dzieliłam pokój z siostrą.  Bywało różnie – zdarzały się kłótnie i przepychanki, ale to chyba nieuniknione. Czasem się kochałyśmy, innym razem nienawidziłyśmy – byłyśmy normalnym rodzeństwem 😉 Największym wyzwaniem było chyba to, że miałyśmy wspólne łóżko, biurko i szafę, wszystkim musiałyśmy się dzielić. Plakaty, które przygotowałam idealnie nadają się do takiego pokoju. Pokoju, w którym…rządzi rodzeństwo! 

plakaty do pokoju rodzeństwa

Grafiki z koalami, pandami i króliczkami już teraz mogą zawisnąć w pokojach Waszych pociech. Dobierając kolorystykę starałam się, by była ona jak najbardziej uniwersalna (tylko jeden z nich jest różowy – no nie mogłam się powstrzymać!). Poniżej możecie pobrać plakaty do pokoju rodzeństwa:

plakaty do pokoju rodzeństwa

AKUKU | TU RZĄDZI RODZEŃSTWO | SIOSTRZANA MIŁOŚĆ

 

Kilka informacji technicznych:

 •  Grafiki najlepiej wydrukować na lepszym papierze (może być blok techniczny)
 •  Plakaty zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.
 • Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.
 • Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego
 • Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich plakatów, koniecznie dodajcie hasztag #archistacja, bym mogła je odnaleźć.

plakaty do pokoju rodzeństwa

Jeśli jednak Wasze dzieci mają osobne pokoje, dla nich też coś się znajdzie. Zerknijcie TUTAJ, bo na blogu pojawiło się już naprawdę sporo plakatów do druku. Na pewno znajdziecie coś odpowiedniego.

plakaty do pokoju rodzeństwa

A jak było u Was? Dzieliliście pokój z rodzeństwem? Jak się dogadywaliście? 🙂

8 thoughts on “PLAKATY DO POKOJU RODZEŃSTWA DO DRUKU

 1. Wiem ten różowy ……ale cóż moja siostrzenica uwielbia go i już ! Zaraz drukuje się na jutro bo ma 7 urodziny . Dzieli pokój z siostrą . Tylko dumam nad ramką bo tak w ostatniej chwili nie mam na zbyciu wolnej 🙁 …..ale świta mi w głowie , że z kartonu zrobię szablon i klejem na gorąco poprzyklejam MINI cukierki :))) Wiem oberwie Mi się od mojej siostry 🙂 za te cukierki ale cóż stare baby po 30 też mogą mieć spięcie . Dzięki , że mogę kolejny raz korzystać z Twoich pomysłów 😉

 2. Przepraszam , że tu się odniosę do tematu zlewu dwukomorowego , ale widział na Twoim instagramie temat . Nie mam insta ani facebook . Świadoma decyzja :)) można żyć bez tego :-))
  Z doświadczenia 15 lat małżeństwa a 20 lat bycia razem ? tylko dwukomorowy to dobra decyzja. Tłumaczenie , że zmywarka – wcale mnie nie przekonuje 🙁
  ….Wiem , że jesteś mądrą i odpowiedzialną KOBIETĄ ;)) i podejmiesz decyzje . A nie pożałujesz ;-))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *