RAMKI NA DZIEŃ OJCA DO DRUKU

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami (wypada w ten piątek, czyli 23-go czerwca), dlatego już dzisiaj warto przygotować drobny upominek dla swojego Taty. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent, całkiem możliwe, że przydadzą się Wam przygotowane przeze mnie ramki do druku. Wystarczy przykleić do nich wybrane zdjęcie (formatu 10x15cm), następnie włożyć do ramki i prezent na Dzień Ojca gotowy!

Projektując pliki do wydruku, postawiłam na bardzo „męski” motyw, jakim są wzorzyste koszule. Chyba każdemu kojarzą się one z Tatą, dlatego nie mogło ich tutaj zabraknąć 🙂

Klikając w poniższe linki, pobierzecie jedną z dwóch przygotowanych przeze mnie ramek. W jednej z nich mieści się zdjęcie poziome, a w drugiej – pionowe. Możecie dobrać ramkę do zdjęcia lub odwrotnie – zdjęcie do ramki. Wszystko zależy od Was 🙂

prezent na dzień ojca

RAMKA W PASKI (wersja DLA RODZEŃSTWA) | RAMKA W KRATKĘ

 

Kilka informacji technicznych:

– Grafiki najlepiej wydrukować na lepszym papierze (może być blok techniczny), ustawiając wysoką jakość wydruku

 Pole na wklejenie zdjęcia ma wymiary ok 10x15cm

– Plakaty zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.

 Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.

– Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego

 Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich plakatów, koniecznie dodajcie hasztag #archistacja, bym mogła je odnaleźć.

prezent na dzień ojca

prezent na dzień ojca

Mam nadzieję, że przygotowane przeze mnie ramki przypadną Wam do gustu . Dajcie znać w komentarzu, którą wybieracie 🙂

6 thoughts on “RAMKI NA DZIEŃ OJCA DO DRUKU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *