NIERÓŻOWY POKÓJ DZIEWCZYNKI PO METAMORFOZIE #7

18 Lip
nieróżowy pokój dziewczynkiNieróżowy pokój dziewczynki

Pamiętacie jeszcze projekt pokoju dziewczynki, który z różem nie miał nic wspólnego? Otrzymałam ostatnio zdjęcia, ukazujące wprowadzone zmiany! To jedna z bardziej spektakularnych metamorfoz, w całym cyklu projektów z serii Stacja Metamorfoza. W pokoju zmieniło się wszystko, łącznie z jego przeznaczeniem. W miejscu starej i niemodnej kuchni, powstało królestwo Wandy. Chcecie zobaczyć jak teraz wygląda nieróżowy pokój dziewczynki? Najpierw przypomnijcie sobie, jak prezentował się przed zmianą 🙂

ZOBACZ PROJEKT

 

nieróżowy pokój dziewczynki

nieróżowy pokój dziewczynki

nieróżowy pokój dziewczynki

Poniżej znajdziecie kilka wizualizacji, które wykonałam na potrzeby projektu. W pokoju miał przeważać kolor zielony i duuużo bieli. Wiedziałam, że i tak wszystko uzupełnią kolorowe zabawki i książki.

nieróżowy pokój dziewczynki

Pokój jest jasny, dziecięcy i przytulny. Biała baza, uzupełniona zielonymi i kolorowymi dodatkami wygląda naprawdę dobrze.

nieróżowy pokój dziewczynki

Jedną ze ścian pokryły nieregularne kropki, dzięki którym zyskała ona oryginalny wygląd. Naklejki oraz szablony są doskonałym pomysłem na urozmaicenie pustych ścian w pokoju dziecięcym. Kropki, gwiazdki, chmurki – to tylko niektóre z motywów, które można zastosować.

nieróżowy pokój dziewczynki

Na ścianie, obok łóżeczka, zawisły dziecięce plakaty. Kto poznaje Pandę Wandę? 😀 Niebawem, zostanie ono zastąpione większym łóżkiem (w kolorze zielono-białym).

nieróżowy pokój dziewczynki

W małym i niskim pokoju znalazło się wszystko, co potrzebne małej i ciekawej świata dziewczynce. Duży zielony puf, kolorowy dywan oraz tablica, po której można pisać kredą – mała Wanda jest zachwycona.

nieróżowy pokój dziewczynki

W pokoju znalazło się miejsca na pojemną szafę i wysoką komodę, które pomieszczą ubrania dziewczynki i część zabawek. Mają one kolor biały, dlatego nie pomniejszają niewielkiej przestrzeni.

nieróżowy pokój dziewczynki

Jak podoba Wam się pokój dziewczynki po metamorfozie? Lubicie takie nieróżowe aranżacje? 🙂

Zapraszam do zapisania się do grupy MOJE MAŁE M. Znajdziecie tam interesujące porady dotycząc aranżacji wnętrz, dekoracji, a także aspektów związanych z organizacją przestrzeni w swoim mieszkaniu. Sami również możecie się udzielać (a nawet jest to wskazane!), chwalić swoją przestrzenią i inspiracjami znalezionymi w internecie. Dołączajcie!

Kliknij w link, aby przejść do grupy: Moje małe M

nieróżowy pokój dziewczynki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *