JESIENNE PLAKATY DO DRUKU

Jako, że za oknem mamy złotą, polską jesień (na Śląsku jest piękna, słoneczna pogoda!), jeszcze przez jakiś czas pozostaniemy w jesiennym klimacie. I pomyśleć, że jeszcze rok temu, na samą myśl o nadejściu tej pory roku, robiło mi się zimno i miałam ochotę przespać kilka kolejnych miesięcy. Tym razem, jesienny klimat zdecydowanie mi się udzielił (byłam ostatnio na spacerze w parku, a w pobliskim sklepie kupiłam ozdobne dynie), dlatego postanowiłam przygotować kilka wpisów o tej tematyce. W ostatnim artykule pokazywałam Wam jak w prosty sposób wykonać jesienne świece, w mniej niż 5 minut. Dzisiaj mam dla Was jesienne plakaty z motywem liści, które każdy może wydrukować i przyozdobić nimi mieszkanie.

jesienne plakaty

Tym razem, odeszłam od czarno-białej kolorystyki i postanowiłam zaprojektować coś iście jesiennego. Liście, spadające z drzew mają tak piękne kolory, że po prostu musiałam się nimi zainspirować. Zachowałam jednak charakterystyczną, geometryczną formę i oto są nowe grafiki – liść klonu, grabu i kasztanowca.

jesienne plakaty

POBIERZ: LIŚĆ KASZTANOWCA | LIŚĆ GRABU | LIŚĆ KLONU

 

Plakaty wystarczy włożyć w ramek, a ze spaceru przynieść kilka liści i kasztanów i przyozdobić nimi mieszkanie. Warto także zapalić klimatyczną świecę i szaruga za oknem nam nie straszna!

jesienne plakaty

Kilka informacji technicznych:

 • Grafiki najlepiej wydrukować na lepszym papierze (może być blok techniczny)
 • Plakaty zapisane są w formacie A4. Można wydrukować je także większe lub mniejsze, zmieniając odpowiednio ustawienia drukarki.
 • Nie zmieniam kolorów i wzorów na życzenie, więc proszę nie piszcie do mnie w tej sprawie. Czekam jednak na Wasze sugestie, co do innej kolorystyki i tematyki. Wezmę je pod uwagę tworząc kolejny wpis tego typu.
 • Plakaty można drukować na domowej drukarce
 • Pliki są przeznaczone do użytku prywatnego, niekomercyjnego
 • Jeśli zdecydujecie się dodać zdjęcie z którymś z moich plakatów, koniecznie dodajcie #archistacja, bym mogła je odnaleźć.

jesienne plakaty

A Wy lubicie jesień? Zmieniacie dekorację mieszkania wraz z jej nadejściem? Jak podobają się Wam nowe, kolorowe plakaty? 🙂

6 thoughts on “JESIENNE PLAKATY DO DRUKU

 1. Jesień taka piękna słoneczna i zachęcająca do spacerów jest bardzo urokliwa i kolorowa . Pełna paleta barw , która nasyca i zaspokaja zmysły na nadchodzącą zimę, która już nie króluje w kolory i trzeba to przeczekać do kolejnej pory roku jaką jest Wiosna 🙂 U mnie królują dynie białe i kolorowe z miechunką i gałązkami modrzewia 🙂
  Nie mam aktualnie kolorowego tuszu bo by poszły w ruch Twoje plakaty 🙁

  Pozdrawiam

 2. Choć z utęsknieniem czekam na wiosnę, to zakochałam się w Twoich jesiennych plakatach. Są prześliczne!! Mam nadzieję, że dzięki nim jesień będzie bardziej znośna. Pozdrawiam i dziękuję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *