NAJPROSTSZE W ŚWIECIE JESIENNE ŚWIECZNIKI

16 Paź
jesienne świeczniki
Jesienne świeczniki DIY

Dziś drugi dzień wyzwania DIY, które ma na celu pobudzenie Waszej kreatywności i zainspirowanie do własnoręcznego wykonywania dekoracji! Moim głównym założeniem było przygotowanie bardzo prostych propozycji, by każdy mógł z nich skorzystać. Dlatego też zrobimy dzisiaj najprostsze w świecie świeczniki!

 

Jesiennymi wieczorami często zostajemy w domu i oglądamy serial lub czytamy książkę. Ja ostatnio lubię też malować i grać na ukulele 😉 Bez względu na to jak spędzam jesienny wieczór (o ile zostaję w domu), zapalam świeczkę i tworzę przyjemny klimat. Bardzo często jest ona zrobiona własnoręcznie. Dzisiaj pokażę Ci jak stworzyć właśnie takie jesienne świeczniki. Masz słoik, świeczkę, kawałek sznurka i drzewa w pobliżu? To dobrze się składa, bo nic innego nie będzie Ci potrzebne 🙂

By wykonać jesienne świeczniki, należy przygotować:

  • słoiki
  • świece bryłowe lub tealighty
  • dary natury – kasztany, szyszki, żołędzie
  • sznurek lub tasiemkę

jesienne świeczniki

Lubisz DIY? Zapisz się na listę miłośników DIY , a będziesz otrzymywać dodatkowe inspiracje i porady, związane z wszystkim tym, co można wykonać własnoręcznie! Możesz to zrobić, wpisując poniżej swoje imię oraz adres e-mail.

Zapisz się na listę miłośników DIY!

Proszę zapoznaj się z Polityką Prywatności a następnie zaznacz okienko poniżej


Pierwszym krokiem jest oczywiście spacer do parku w poszukiwaniu darów natury. Brzmi dobrze, prawda? Bardzo lubię wykonywać jesienne DIY, bo każdy etap jego powstawania jest przyjemny 🙂 Gdy już nazbierasz odpowiednią ilość żołędzi, kasztanów i szyszek, możesz przystąpić do tworzenia jesiennych świeczników. Dary natury wsyp do słoiczków, a na nie połóż tealighta. Możesz też najpierw włożyć świecę bryłową, a następnie obsypać ją żołędziami, szyszkami lub kasztanami.

jesienne świeczniki

Następnie, przewiąż słoiczek sznurkiem lub tasiemką. Końce możesz związać w kokardkę lub skleić ze sobą, używając kleju typu magic lub takiego na gorąco. I…to wszystko!

jesienne świeczniki

Jesienne świeczniki pięknie się prezentują i są bardzo proste w wykonaniu. Ja postawiłam na żołędzie i szyszki, bo z lasu przyniosłam ich całe mnóstwo! Takie dekoracje możesz ustawić na stole lub półce i zapalić wieczorem, tworząc przyjemny klimat.

jesienne świeczniki

.

jesienne świeczniki

.

jesienne świeczniki

.

jesienne świeczniki

.

jesienne świeczniki

.

jesienne świeczniki

Jak podobają Ci się moje jesienne świeczniki? Mam nadzieję, że przekonałam Cię, że własnoręczne tworzenie dekoracji jest bardzo proste i szybkie! 🙂

Jeśli masz ochotę, możesz podzielić się swoim dziełem z innymi. Wystarczy, że dodasz zdjęcie jesiennej pracy do specjalnej galerii, która znajduje się na mojej stronie. Pochwal się i zainspiruj pozostałych czytelników!


Zapraszam do zapisania się do grupy MOJE MAŁE MZnajdziecie tam interesujące porady dotyczące aranżacji wnętrz, dekoracji, a także aspektów związanych z organizacją przestrzeni w swoim mieszkaniu. Sami również możecie się udzielać (a nawet jest to wskazane!), chwalić swoją przestrzenią i inspiracjami znalezionymi w Internecie. Jeśli chcecie dołączyć do dyskusji związanej z kupnem, wykończeniem, aranżacją i dekoracją mieszkania, koniecznie zapiszcie się do grupy

Kliknij w link, aby przejść do grupy: Moje małe M

Ikea hack

One thought on “NAJPROSTSZE W ŚWIECIE JESIENNE ŚWIECZNIKI

  1. Co można wykorzystać do zrobienia takich świeczników o tej porze roku? 🙂 Przychodzą mi do głowy tylko ziarna kawy, ale poszukuję jeszcze innych inspiracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *