GIRLANDA Z LIŚCI I SZYSZEK

19 Paź
jesienna girlanda
Jesienna girlanda z liści i szyszek

Dziś jest ostatni dzień jesiennego wyzwania! Ale to wcale nie znaczy, że zabraknie inspiracji! Podobnie, jak w poprzednich dniach, przygotowałam propozycję wykonania jesiennej dekoracji, którą stworzysz w kilka chwil. Co powiesz na praktycznie bezkosztową girlandę z liści i szyszek?

 

Jesienna girlanda to świetny pomysł na udekorowanie ściany, szczególnie w czasie obecnej pory roku. Można zawiesić ją nad kanapą, stołem jadalnianym, przyczepić do wiszącej półki lub karnisza. Liście i szyszki są ogólnodostępne, więc grzechem byłoby ich nie wykorzystać. Zobacz jak stworzyć girlandę w jesiennym wydaniu! 🙂

Do wykonania girlandy, będziemy potrzebować:

  • liści
  • szyszek
  • sznurka
  • zeszytu lub książki
  • białego żelopisu
  • kleju na gorąco
  • kleju typu magic i pędzelka, potrzebnych do przedłużenia trwałości liści

jesienna girlanda

.
Lubisz DIY? Zapisz się na listę miłośników DIY, a będziesz otrzymywać dodatkowe inspiracje i porady, związane z wszystkim tym, co można wykonać własnoręcznie! Możesz to zrobić, wpisując poniżej imię oraz adres e-mail. 

Zapisz się na listę

Proszę zapoznaj się z Polityką Prywatności a następnie zaznacz okienko poniżej


Najpierw, należy włożyć liście na całą noc do zeszytu, a ten zaś umieścić pod stosem książek. Dzięki temu rozprostują się one i łatwiej będzie namalować na nich wzory (jeśli nie masz zamiaru ich dekorować, możesz pominąć ten krok). Następnie, warto zabezpieczyć liście, by dłużej pozostały ładne, pokrywając je mieszanką kleju z wodą (w tym wpisie, opisałam to dokładnie).

jesienna girlanda
Kolejno, na liściach, rysujemy wzorki. Ja użyłam w tym celu białego żelopisu. Ładnie będzie też wyglądał srebrny lub złoty kolor. Oczywiście, jeśli nie chcesz, nie musisz tego robić. Możesz postawić na naturalność 🙂

jesienna girlanda

Szyszki, które przyniosłam ze spaceru po lesie, postanowiłam ozdobić. Białym żelopisem pokryłam jej wystające fragmenty.

jesienna girlanda

Ostatni krok to przymocowanie szyszek i liści do sznurka, przy użyciu kleju na gorąco. Ja postanowiłam umieścić je na przemian, ale Ty możesz zrobić jak Ci się podoba. I tak wszystko! Jesienna girlanda jest gotowa!

jesienna girlanda

Moja girlanda zawiśnie nad kanapą w salonie, wprowadzając do mieszkania jesienny klimat.

jesienna girlanda

.

jesienna girlanda

.

jesienna girlanda

.

jesienna girlanda

.

jesienna girlanda

 

Jak podoba Ci się jesienna girlanda z liści i szyszek? Może masz jeszcze jakiś inny pomysł na dekorację ściany? 🙂

To już ostatni dzień wyzwania. Mam nadzieję, że chętnie uczestniczyłaś w kreatywnym tygodniu i stworzyłaś mnóstwo pięknych dekoracji. Jeśli masz ochotę, możesz podzielić się zdjęciami swoich prac z innymi, dodając je do galerii.


Zapraszam do zapisania się do grupy MOJE MAŁE MZnajdziecie tam interesujące porady dotyczące aranżacji wnętrz, dekoracji, a także aspektów związanych z organizacją przestrzeni w swoim mieszkaniu. Sami również możecie się udzielać (a nawet jest to wskazane!), chwalić swoją przestrzenią i inspiracjami znalezionymi w Internecie. Jeśli chcecie dołączyć do dyskusji związanej z kupnem, wykończeniem, aranżacją i dekoracją mieszkania, koniecznie zapiszcie się do grupy

Kliknij w link, aby przejść do grupy: Moje małe M

Ikea hack

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *